Nabídka vystoupení

Historické průvody

Mnoho historických průvodů se neobejde bez koní. V současné době máme k dispozici gotické oděvy pro jezdce i vodiče. Postupně se vybavujeme i zbrojí pro jezdce. Při nočním průvodu můžeme zajistit i plivače ohně nebo další pěší do průvodu.

 Ukázky drezúry

Klasická jezdecká vystoupení v různých kostýmech. Vystoupení na hudbu, v kombinacích 1 nebo 2 koně. Sedlo/lonž, lonž/lonž, přirozená komunikace ze země. Vystoupení lze doplnit o žongléry.

Červeno – černá fantazie

Krása černých fríských koní v doprovodu tanečnic se šátky nebo ohněm. Ukázka přirozené komunikace člověka a koně s cirkusovými prvky.

Délka vystoupení: cca 10 minut

Vystupující: manželé Novotní – 2 koně, 2 tanečnice

Příběh lesních víl

V hlubokých lesích se i dnes vyskytují tajemné bytosti. Krásné lesní víly ve stříbřitých šatech a s křídly lehkými jako pavučina, se za svitu měsíce dávají do radostného tance. V lesích se ale ukrývá i zlo v podobě ohnivých bytostí, které jim tuto moc závidí a škodí jim jak jen se dá.

Tématické vystoupení plné světel, ohně a pyrotechniky. Vhodné hlavně jako noční show s nasvícenými koňmi. Lze i jako denní show, je ale potřeba počítat s menším efektem ohně a pyrotechniky.

Délka vystoupení: cca 15 minut

Vystupující: manželé Novotní – 2 koně, 1-2 víly, 1 ohnivá bytost

Legenda o duši

Když duše odejde z našeho světa dostává se do míst, o kterých má jen málo lidí tušení. Je to místo, kde je duše velkou cenností. Kdo ji získá?

Délka vystoupení: cca 15-20 minut

Vystupující: manželé Novotní – 2 koně, 1-2 dobré síly, 1-2 zlé síly

Šaškování s Kevinem

I s malým koníkem se dá zahrát velké divadlo. A kdo se bude smát poslední uvidíte ve vystoupení s Americkým miniaturním koněm Kevinem a jeho kamarády. Uvidíte cirkusové triky, skoky a spoustu legrace.

Délka vystoupení: cca 15 minut

Vystupující: 1 malý kůň, možno 1 pes, 2 kašpárci

NOVINKA

Drezúrní light show

Moderní noční vystoupení, vhodné především do hal. Jedinečné nasvícení koní, jejich jezdců nebo vodičů spojené s moderní technologií led světelných vějjířů a grafických poi, které zobrazí téměř jakýkoliv obrázek, logo, fotografii.

Vystoupení obsahuje: 2 nasvícené koně a jejich doprovod, 2 světelné stoličky, mlhové efekty, led vějíře Moon fan, Visual poi, nasvícení tanečníci.